FİXDEEP NEDİR

Fixdeep

Topical Shader & Root Cover Up

FixDeep Seyrek saçınızdan kaynaklanan saç derinizi koyulaştırır ve kel görünümü örter. Saçınızın gür görünmesini sağlar. FixDeep’i Sakal, Bıyık ve Kaşlarınızı gürleştirmek içinde kullanabilirsiniz.FixDeep’le Kırlaşan saçınıza, boyası gelmiş saç dibinize, Bıyık, Sakal ve Faullerinize hafif dokunuşlarla Rötuş yaparak özel bir güne hazırlanabilirsiniz.

FixDeep sizi Asla Yolda Bırakmaz!

Topikal Formüllü FixDeep’i Saç tedavi süresince saçınızın gelişimine tesir etmez.Rogaine, PropeciaAlopecia (Saç Kıran), saç ekiminden 15/20 gün sonra ve çok kısa saçlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FixDeep eşsiz bir formüle sahiptir. Suya dayanıklıdır. Şampuanla yıkanmadıkça kafanızda kalmaya devam eder. Yapışkan ya da yağlı olmadan, mat ve kuru görünmeden saçlarınıza yapışır.

FixDeep ile denizde ya da havuzda saatlerce yüzebilir, salonlarda spor yapıp terleyebilir ve duşunuzu rahatlıkla alabilirsiniz. Saçınıza fön çekin, tarayın ve günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

FixDeep Dermatolojik ve Mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. 

18-70 yaş arasında Kadın ve Erkek 20 yetişkin gönüllüde gerçekleştirilen Dermatolojik test çalışmasında, “FixDeep” ürün değerlendirme  RAPOR unda “Tahriş Yok” sonucu bulunmuştur.

FixDeep 7 Faktör; Saç Gürleştici, Dip Boyası, Alopecia (Saç Kıran), Seyrek Kaşlar, Beyazlamış Saçlar, Kırlaşmış ve Seyrelmiş Bıyık ve Sakallar içinde kullanıma uygundur.

FixDeep, 5 çeşit Renk seçeneğine sahiptir. Siyah, Koyu Kahve, Orta Kahve, Açık Kahve, Sarı.Saçınıza en uygun rengi tercih edebilirsiniz.