FİXPLANT NEDİR

Fixplant Saç Fiberleri, Çok İnce, Hafif ve Micronize boyuttadır, Bu teknolojik üstünlük sayesinde saç diplerine çökme yapmaz. Saç telleri ile kolayca bütünleşerek saçlarınızı saniyeler içinde kalınlaştırıp, dolgunlaştırmaktadır. Fixplant Saç Yapı Fiberleri, Son derece güvenli ve sağlıklı bir üründür. Doğal ve Sürdürülebilir Rayon (İpek) Liflerden oluşmaktadır, Asla hayvansal protein barındırmaz. Amerika ve Avrupa'da Doktorlar tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir. Saçlı deriye ve saç tellerine kesinlikle zarar vermez ve tahriş etmez (Test ve raporlar sayfası), Static elektirik’le yüklü olan bu fiberler seyrelen bölgedeki saç tellerine (çam ağacı seklinde) sıkıca yapışması ve onları onarmasıyla etki etmektedir, Çam ağacı seklindeki çıkıntılar gerçekçi bir görünüm ve dolgunluk oluşturur, Diğer sprey ve aeresol ürünler ise seyrekliğin görünmemesi için sadece saç derisini renklendirir (boyar). Fixplant bunlardan tamamen farklıdır. Fixplant her bir saç teline tek, tek tutunarak saçınızın düşünemeyeceğiniz kadar Doğal görünmesini sağlar, Yağmurdan, Rüzgardan Minimum etkilenir, Sizi yarı yolda kesinlikle bırakmaz. Doğal ve sürdürülebilir Rayon (İpek) lifleri sadece sabun veya şampuanla yıkandığında yok olur. Fixplant Saç Fiberleri saçın doğal renkleri ile uyumludur. Farklı 9 renk seçeneği ile istediğiniz renk tonunu kolaylıkla seçebilirsiniz. Fixplant Saç Fiberleri Saçınıza o kadar mükemmel uyum sağlamaktadır ki çok yakından bakanların bile bu lifleri fark etmesi imkansızdır, Aynaya her bakışınızda, gözlerinizi saçlarınızdan alamayacaksınız.

 

 

Fixplant Fiber Hold Alkolsüz Sprey
Fixplant Fiber Hold Su Bazlı Sprey, Saç yapı lifleri’nin tamamlayıcısı olarak kullanılması gereken bir spreydir, Bu ürün Saç Fiberleriyle seyrek saçlarınız arasındaki bağı oluşturmak, daha dayanıklı ve kalıcı biçimde fiberlerin saçınıza birleşmelerini sağlamak için geliştirilmiştir. Fixplant Alkolsüz Fiber Hold sprey; Özel formülü sayesinde Fazla sertleştirmeden saçınızın şeklini korur ve muhafaza eder. Benzerlerinden üstün kılan en önemli özelliği ise ‘’ALKOLSÜZ’’ olmasıdır. Saçınızı tahriş etmez, kurutmaz ve yıpranmasını engeller, Fixplant Fiber Hold’un Su bazlı doğal formülü sayesinde uzun süre kullanımlarda saçınıza ve saç derisine zarar vermeyecektir.
Gün boyu görevini güvenle en iyi şekilde yapar ve sizi yarı yolda bırakmaz..

 


Fixplant Saç Fiberleri Üstün Teknolojisi Sayesinde Saç Teline Tutunur ve Saç Dibine Çökme Yapmaz


Hiçbir ürün Fixplant'tan daha fazlasını vaad edemez! Fixplant Saç Fiberleri, Çeşitli çevre koşullarında benzersiz performans göstermesini sağlayacak şekilde sürekli geliştirip iyileştiriyoruz.


Fixplant Saç Fiberleri, Mevcut saçla uyumlu bir şekilde kaynaşması için en iyi sekil ve boyutta özel olarak üretilmiştir. Elektrostatik yük yayılımını sağlayan gözenekli silindirik Kavanoz Kapın Ham maddesi polystren malzeme ve özel karışımlardan imal edilmiştir; Buda Saç Fiberlerine yüklenen statik enerjiyi muhafaza ederek, Fixplant’ın saça sıkıca yapışmasını ve optimum dolgunluk kazandırmasını sağlar.

Kıtalar Arası Renk Uyumu: Koyu kahverengi saç renginde, Asya, Avrupa ve Amerika’daki ırklarda farklar görülmektedir. Fixplant bütün etnik saç rengi tonlarına karşı, ırklara özel renk üretimi yaparak bu sorunu çözümlemiştir,

Fixplant her yastan kadın ve erkekte eşit etkiyi yaratmak üzere tasarlanmıştır. İster saçlarının yıllar içindeki azalış hızını ve oranını kozmetik olarak kontrol etmek isteyen bir erkek, ister de hafif bölgesel dökülme veya genel seyrelmeden öteye gitmeyecek saç dökülmesiyle karsı karsıya olan bir kadın olun, Fixplant Doğal ve Sürdürülebilir Rayon (İpek) Fiberleri sizin için en mükemmel üründür.