FİXPLANT NEDİR

FİXPLANT

Saç dökülmesi ve ardından oluşan seyrek saç sorunu yıllardır gündemde olan önemli sorunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunla başa çıkmak için çeşitli çözüm yollarına başvurulmaktadır. Fixplant bu çözüm yollarından biri olarak Amerika’da üretilen akıllı teknolojinin bir ürünü olarak hizmetinize sunulmuştur.

Fixplant dünya genelinde çoğu insanın ortak sorunu olan saç seyrekliği ve kellik sorununa çözüm olarak dolgun bir görüntü elde etmek amacı ile bilim adamları tarafından bulunmuş saç fiberlerinden oluşan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fixplant ağaç reçinesinden elde edilen doğal (organik) Rayon liflerinden oluşmaktadır. Kesinlikler hayvansal protein (kıl) barındırmaz.

Fixplant saç fiberleri üstün ileri teknolojisi sayesinde saç tellerine tutunur ve saç dibine çökme yapmaz. Saça tutunarak sıkıca yapışması dolgun, doğal ve gür bir görüntü oluşturmaktadır.

Fixplant Saç Fiberleri Uluslararası QACS Laboratuvarları tarafından kalite güvencesi ve cilt toleransı inceleme testleri 19-49 yaş arası 10 denek insan üzerinde 48 saat test edilmiştir. Yapılan bu araştırmalarda elde edilen ortalama tahriş indeksi 0.00 olarak gözlemlenmiştir.  Fixplant üzerinde yapılan bu araştırmalar herhangi bir yan etkisi (kaşıntı, saç dökme, tahriş, cilt reaksiyonu vb. ) olmadığını ortaya koymuştur.  Yapılan Rapor ve Sonuçlarına Fixplant Raporlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Saç ekimi yaptıran ve saçkıran hastalığı olan insanlar da Doğal Fixplant saç fiberini kullanabilmektedirler.  Amerika ve Avrupa’da doktorlar tarafından tavsiye edilen bir üründür.  Saç nakli sonrasında oluşabilecek kızarıklık, kabarma, tahriş vb. görüntüleri kamufle edebilecek özelliklere sahiptir.

Fixplant saç fiberi 11 farklı renk seçeneğine sahiptir. Fixplant saç fiberi Avrupa ve Asya insanının saç rengine uygun üretilmiştir. Bu yüzden renk uyumu Türk toplumunda daha doğal, dolgun ve uygun bir sonuç elde edilmesini sağlamaktadır. Bu özelliği ile Türkiye içinde benzersiz ve rakipsiz bir üründür.

Mucizevi değişime hazır olun! Aynaya her baktığınızda gözlerinizi saçlarınızdan alamayacaksınız.