FiXPLANT SSS

Bir şişe Fixplant kullanım süresi ne kadardır?

1 Şişe Fixplant (28gr) kullanım süresi saçın seyrekliğine bağlı olarak 30/80 gün arası değişim göstermektedir.   

 

Hiç saç olmayan bölgeye Fixplant kullanılır mı?

Saç fiberlerinin tutunması ve gür bir görüntü elde edilmesi için saç fiberlerinin tutunması gereken az da olsa saç teline ihtiyacı vardır. Kesinlikle saç olmayan bölgeye Fixplant uygulanmaz.

 

Fixplant Saç Fiberleri yağmurda, rüzgârda ve terleyince çıkar mı?

Doğru uygulanırsa, Fixplant saç fiberlerin yerinden çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Önerimiz, Fixplant saç fiberlerini seyrek olan bölgeye aşırıya kaçmadan (ideal ölçüde) uygulayın. Daha sonra tozları sabitlemek için üzerlerine 3/4 kere Fixplant Fiber Hold sprey sıkın, kuruması için 4-5 Dk. Bekledikten sonra güvenle sokağa çıkabilirsiniz.

 

Saç ekimi yapanlar ve saçın yeniden çıkmasını sağlayacak ilaç kullananlar Fixplant kullanılabilir mi?

Evet kullanabilir. Fixplant Saç Fiberleri Bitkiseldir. Hayvansal protein içermez. Toksin madde içermediği alerjik olmadığı Qacs Laboratuvarları tarafından yapılan testlerde  “Tahriş yok” sonucu ile kanıtlanmıştır.

 

Kıyafet veya yastık kılıfında leke bırakır mı?

Fixplant Saç Fiberleri boya değildir bu nedenle kıyafetlerinizi, çarşaflarınızı ve saç derinizi boyamaz iz bırakmaz. Herhangi bir yüzeye fiber dökülmesi durumunda, fiberleri kuru elle silkeleyebilirsiniz.

 

Saçlarım kırlaşmış, Fixplant benim saçıma da uygun mudur?

Evet. Önce saçınızın doğal rengini (örn: siyah, kahverengi, vs.) kullanın, daha sonra beyaz fiberlerin olduğu kutudan biraz üzerine serpiştiriniz mükemmel bir şekilde renk oluşumu sağlayacaktır. Bu yöntem diğer renk kombinasyonlarıyla da kullanılabilir. (örn: gölgeli saçlarda)

 

Doğal bir görünüm sağlar mı?

Evet. Fixplant Saç Fiberleri tamamen doğal bir görüntü oluşturur. Ne kadar yakından bakarsanız bakın ürünü fark etmeniz oldukça güçtür. Ürünü kullandığınızı bilmeyenler herhangi bir uygulama yaptığınızı fark etmeyecektir.

 

Uygulandıktan sonra saçlarımı tarayabilir miyim?

Uygulamaya başlamadan önce saçınızı taramanız, fön çekmeniz ve ya istediğiniz şekli vermeniz önerilir. Uygulama yaptıktan sonra saçınızı taramanız önerilmez. Sadece zorunlu durumlarda seyrek dişli bir tarak yardımıyla saçları hafifçe şekillendirmek için tarama işlemi yapabilirsiniz. Birçok kullanıcımız saçlarına elleri ve parmakları ile şekil vermektedir. Bizde fazla bastırmadan bu yöntemi uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Fixplant ile birlikte jöle gibi başka saç ürünleri kullanabilir miyim?

En iyi sonucu elde etmek için Fixplantı kuru saça uygulanması tavsiye edilir. Şekillendirme ürünü kullanmanız gerekiyorsa, önce saçınızı şekillendirin ve kuruduktan sonra Fixplantı uygulayın.

 

 Saça uyguladıktan sonra ne kadar dayanır?

 Doğru uygulama yaptığınız sürece sadece şampuanla yıkadığınızda çıkar.

 

Saçkıran rahatsızlığım var Fixplant kullanabilir miyim?  

Tabi ki kullanabilirsiniz. İyileşme sürecinde seyrelmiş bu alanları Fixplant Hair Building Fiberler sayesinde kolaylıkla kamufle edebilirsiniz. Fixplant Saç Fiberleri saçın doğal renkleri ile uyumludur fark edilmez.

 

Renk seçimini nasıl yaparım?

Saçınızın rengine en uygun rengi bulmak için size verilen renk kartelâsını kullanın. Unutmayın, farklı kombinasyonlar için renkleri rahatlıkla birbiriyle karıştırabilirsiniz (örn: hafif kırlaşmış saçlar veya gölgeli saçlarda)

 

Seçtiğim renk saç rengime tam olarak uymazsa ne yapabilirim?

İlk defa kullanıyorsanız, size uygun rengi seçmenin kolay olmayacağını tahmin edebiliriz. Durum böyleyse Fixplant renk kartelasından, kuaförünüzden veya satın aldığınız yerden yardım istemenizi tavsiye ederiz.

 

Fixplant terleyince akar mı?

Fixplant kuru saça uygulandıktan sonra terleseniz dahi saçınızda kalmaya devam edecektir. Akma durumu kesinlikle söz konusu değildir.  İpek tozlarından oluştuğu için saçınızdan gitse bile fark etmezsiniz.

 

Fixplant dibe çöker mi saç dibinde uygulama yaptığım belli olur mu?

Hayır. Kesinlikle dibe çökme durumu söz konusu değildir. Sahip olduğu özel formül ve micronize boyut sayesinde saçlara çam ağacı gibi tutunarak gür ve doğal bir görüntü oluşturur.  Uygulama yaptığınız belli olmaz.

 

Sipariş ettiğim renkte saçıma uymazsa ne yapacağım?

Bizimle iletişime geçin renk uzmanımız size renk konusunda yardımcı olacaktır. Ardından elinize ulaşan Fixplant ürününü bize geri gönderin ve herhangi bir ücret almadan size uygun olan rengi gönderelim.

 

Fixplant renk seçenekleri nelerdir?

Siyah, Koyu Kahve, Orta Kahve, Açık Kahve, Sarı, Koyu Sarı, Gri, Koyu Gri, Kızıl, Koyu Kızıl, Beyaz olmak üzere 11 renk seçeneğine sahiptir.