FiXPLANT SSS

Bir şişe Fixplant ne kadar uzun süre kullanılabilir?

 

1 Şişe Fixplant (25gr) Uygulama Sayısı Saçınızın Seyrekliği ile Orantılıdır Takribi 30/80 gün Arasında Değişebilir.

 

 

 

Hiç saç olmayan bölgeye kullanılırmı?

 

Hiç saç olmayan bölgeye Kesinlikle kullanılmaz!

 

 

 

Fixplant Saç Fiberler Yağmurdan, Rüzgardan ve Terden çıkar mı?

 

Doğru uygulanırsa, Fixplant saç fiberleri yerinden çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Önerimiz, Fixplant saç fiberlerini seyrek olan bölgeye aşırıya kaçmadan (ideal ölçüde) uygulayın, Sonra bunları sabitlemek için üzerlerine 3/4 kere Fixplant Fiber Hold sprey sıkın, kuruması için 4-5 Dk. Bekledikten sonra güvenle sokağa çıkabilirsiniz.

 

 

 

Saç ektirenler ve Saçın yeniden çıkmasını sağlayacak ilaç kullananlar Fixplant kullanılabilir mi?

 

Evet, Fixplant Saç Fiberleri Bitkiseldir, Hayvansal protein içermez. Toksin madde içermediği, Alerjik olmadığı Qacs Laboratuarları tarafından yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

 

 

 

Kıyafet veya yastık kılıfında leke bırakır mı?

Fixplant Saç Fiberleri boya değildir bu nedenle kıyafetlerinizi, çarşaflarınızı ve saç derinizi boyamaz iz bırakmaz. Herhangi bir yüzeye fiber dökülmesi durumunda, fiberleri kuru elle silkeleyebilirsiniz.

 

 

 

Saçlarım kırlaşmış , Fixplant benim saçıma da uygun mudur?

 

Evet. Önce saçınızın doğal rengini (örn: siyah, kahverengi, vs.) kullanın, daha sonra beyaz fiberlerin olduğu kutudan biraz üzerine serpiştiriniz mükemmel bir şekilde renk oluşumu sağlayacaktır. Bu yöntem diğer renk kombinasyonlarıyla da kullanılabilir (örn: gölgeli saçlarda)

 

 

 

Doğal bir görünüm sağlar mı?

 

Tamamen doğal görünmektedir, Ne kadar yakından bakarsanız bakın fark edemeyeceksiniz.

 

 

 

Uygulandıktan sonra saçlarımı tarayabilir miyim?

 

Önerimiz önce saçınızı tarayın form verin, Fön çekin ve sonra uygulamaya başlayınız, Ancak zorunlu durumlarda, Seyrek dişli bir tarak kullanın, Tarama işlemini saçları ayrıştırmak için değil, hafifçe şekillendirmek için yapın. Birçok kişi saçlarına istedikleri sekli elleri ve parmaklarıyla veriyor bizde bu yöntemi tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Fixplant ile birlikte jöle gibi başka saç ürünleri kullanabilir miyim?

 

En iyi sonucu elde etmek için Fixplantı kuru saça tatbik edilir. Şekillendirme ürünü kullanmanız gerekiyorsa, önce saçınızı şekillendirin ve kuruduktan sonra Fixplantı uygulayın.

 

 

 

Saça uyguladıktan sonra ne kadar dayanır?

 

Şampuanla yıkayana kadar saçınızdan çıkmaz.

 

 

 

Saçkıran oldum ben kullanabilirmiyim?

 

İyileşme sürecinde seyrelmiş bu alanları Fixplant Hair Building Fiberler sayesinde kolaylıkla kamufle edebilirsiniz. Fixplant Saç Fiberleri saçın doğal renkleri ile uyumludur fark edilmez.

 

 

 

Renk seçimini nasıl yaparım?

 

Saçınızın rengine en uygun rengi bulmak için size verilen renk kartelâsını kullanın. Unutmayın, farklı kombinasyonlar için renkleri rahatlıkla birbiriyle karıştırabilirsiniz (örn: hafif kırlaşmış saçlar veya gölgeli saçlarda)

 

 

 

Seçtiğim renk saç rengime tam olarak uymazsa ne yapabilirim?

 

İlk defa kullanıyorsanız, size uygun rengi seçmenin kolay olmayacağını tahmin edebiliriz. Durum böyleyse, Fixplant renk kartelasından veya kuaförünüzden yadım istemenizi tavsiye ederiz,

 

 

 

Sipariş ettiğim renkte saçıma uymazsa?

 

Fixplant kutusunu bize geri gönderin ve herhangi bir ücret almadan size başka bir renk gönderelim.