Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Umut Bağımsız
Yorum: bence güzel ellerinize sağlık :D :D :D


Ad Soyad: Caner çavuşoğlu
Yorum: Saçlarım ilk dökülmeye başladıgı yıllarda kullanmıştım,günlük kullanılır kendinizi iyi hissetmeniz için çok faydalıdır.kellik dönemini kabulleninceye kadar her sabah uyandıgınızda ve şekil verip spreyi kullanmanız yeterlidir.rüzgarlı havalarda sprey olmadıgı zaman saç diplerinde degilde saç tellerinizden uçuştuğunu aynaya bakınca farkedebilirsiniz.


Ad Soyad: MEHMET ÜNLÜ
Yorum: MÜKEMMEL BİR GÖRÜNÜM .. 1 AYDIR KULLANIYORUM ÇOK MÜKEMMEL BİR ÜRÜN RAHAT RAHAT FOTOGRAF ÇEKTİREBİLİYORSUNUZ ÇÜNKÜ İNSAN KENDİSİNE BİLE İNANAMIYOR


Ad Soyad: Oğuz ayrancı
Yorum: SAHNEDE ARTIK RAHAT OLACAĞIM KESİN... Sürekli netten araştırıyordum ama pekte inanmıyordum işin aslı.. fakat fixplant saç fiberini tesadufen gördüm inanmaya,inanmaya sipariş verdim ikinci gün kargo geldi ve gece yatamadım sabahı bekleyemedim ve saçıma uyguladım mucize varsa oda budur diyorum teşekürler fixplant... en kısa zamanda tekrar sipariş vereceğimden emin olun......


Ad Soyad: Fixplant Satış Temsilcisiniz
Yorum: Fatma hanım merhaba, Ne yazık-ki size dönüşte biraz geciktik ancak yanlış yere(Yorumlar bölümüne) mesaj atmısınız, hamilelikte yan etkisi ve zararı olan bir ürün değildir dilerseniz www.fixplant.com sitesinde testler ve roporlar sayfasında yapılan dermatolojik ve microbiolojik testleri inceleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6