Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Oğuz ÖZARLAR
Yorum: kesinlikle tavsiye ederim daha önce toppic ürününü kullanıyordum. Kumral ve açık tenli olduğumdan açık kahverengi yi önerdiler. Fakat tenimde çok fazla sırıttı. Ama FIXPLANT ın açık kahverengi ürününü aldığımda çok işe yaradı. Toppic in açık kahverengi si ile çok farkı var. 25 gram toppic ile 25 gr FIXPLANT arasında fiyat farkıda var ve üstelik FIXPLANT ın birde için sabitleştirici spreyide var. Özellikle benim gibi kumral arkadaşlara gönül rahatlığı ile önerebilirim.


Ad Soyad: Hanife
Yorum: İlk kez yorumlara inandım :) Herkese mrblar.. İki gün önce siparişini verdiğim ürünüm az önce elime geçti ve tabi hiç beklemeden kullandım.Saçlarım çok temiz değildi ve üstelik duşa giricem die özentisiz ve çok az miktarda kullanmama rağmen ( yazık olmasın die :) sonuç beklediğimin üzerindeydi.Rengi tutturabilmeme ayrıca sevindim tabi.İnce eleyen sık dokuyan derler ya benim de kişiliğim böledir,dolayısıyla uzunca bi zamandır araştırıordum.İnsan tabi bir umut tekrar saçlarına kavuşmayı çok istiyor ama bazen siz ne yapsanız da elinizden gelmeyen durumlar oluor.İşte o zaman farklı mutluluklar arıosunuz kendinize ki saç fiberi konusunda şu an mutluyum,gerçekten.Hani derler ya el içine çıkıoruz haliyle e tabi bide aynaya bakınca hissttiğimiz ruhsal durum için kesinlikle öneriorum.Eğer maddi imkanlarınız varsa ki bu sonuç için rakamın çok da yüksek olmadığını düşünüorum mutlaka deneyin.Bende merak ediorum ürünün bana ne kadar yeteceğini.Yalnız ürünü nerden satın aldığınıza da dikkat edin lütfen,daha uygun fiyatlarla,üstelik beraberinde hediyelerle size sunulan ürünler de var farklı sitelerde.Bunlar aldatıcı olabilir sizler için,yanılgıya düşmeyin.Bende pek çok farklı ihtiyacım için yorumları okurken aslında bana da inandırıcı gelmezdi okuduklarım.Ama en azından ürünü az önce denemiş,memnun kalmış ve gerçek bir kişi olarak duygularımı,düşüncelerimi hemen paylaşmak istedim.Üstelik bunun için oturup vakit ayırdım.Çünkü biliorum ki bazen küçük sebepler bizi kocaman mutluluklara götürebilior.Bu arada öğretmenim ve malum öğrencilerden kaynaklı soyadımı yazmak istemedim.


Ad Soyad: Serdar Pasin
Yorum: Çok iii ßişey Ürününüzü Çok ßeğedim...!!!


Ad Soyad: Gökhan g
Yorum: 24 saat dolmadan elime geçti. Ve ilk kez kullanıyor olmama rağmen fark muazzam tepki müthiş :)) Teşekkürler


Ad Soyad: Meral anıl
Yorum: sipariş vereli daha yarım saat olmadı arayıp ürünün yarın bende olacağını söylediler.Fazlasıyla hızlı.Ürün konusunda tedirginim ama inşallah sonuç iyi olur.

1 2 3 4 5